Головна » 2018 » Сентябрь » 24 » Будь уважний на дорозі!
Будь уважний на дорозі!

Протягом двох тижнів вересня в школі було проведено різноманітні заходи з безпеки дорожнього руху.

Учителі початкових класів запровадили щоденний тренаж-нагадування щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі "Хвилинка". Класні керівники 2-3-х класів провели для учнів цільові екскурсії на перехрестя "Абетка доріг". П'ятикласники взяли участь у квесті "У пошуках скарбів", протягом якого повторили правила дорожнього руху.

Серед учнів 3-4-х класів було проведено конкурс малюнків "Водій та пішохід", кращі роботи розміщені на загальношкільних стендах. Молодші школярі, переглянувши анімаційний серіал, познайомилися з Робіком та його другом телефончиком Мобіком, які нагадали учням Правила дорожнього руху.

У 2-Б класі відбулася виховна година "У гостях Світлофора Моргайка". Діти вчилися орієнтуватися в довкіллі та вміло обирали конкретний маршрут. А також пригадали, що завжди потрібно бути уважним на вулицях і дорогах.

Учні 7-х класів стали учасниками тренінгу "Я – учасник дорожнього руху", 9-х – прес-конференції "Як покращити безпеку дорожнього руху", 6-х – вікторини "Знай та виконуй правила дорожнього руху".

Протягом декади на уроках предмету "Захист Вітчизни" було проведено практичні заняття з надання домедичної допомоги "Знаю, вмію, рятую". Учні 7-Б класу взяли участь у квесті "Стежками здоров'я" та відвідали станцію "Це треба знати, щоб життя врятувати". Дівчата 11-В класу продемонстрували свої вміння накладати пов'язки, фіксувати суглоби, зупиняти кровотечу тощо.

Учні 10-х класів провели годину спілкування з елементами тренінгу "Молоде покоління за безпеку руху". Старшокласники закріпили знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки та правила користування громадським транспортом; розвивали вміння поводитися в екстремальних ситуаціях, розв'язували ситуативні задачі.

Проведення таких заходів сприятиме дотриманню учнями правил дорожнього руху. Небайдужість до свого й чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на дорогах та зберегти тисячі людських життів.

Васильєва О.С, заступник директора з НВР

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 26 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0