Головна » 2018 » Май » 14 » Час підводити підсумки…
08:55
Час підводити підсумки…

Добігає кінця 2017-2018 навчальний рік. Час підводити підсумки. Традиційно, учні 8-В класу разом із батьками вирушили на лоно природи, щоб відпочити, поспілкуватися та разом провести день здоров’я. Для мене ж, як для класного керівника, це був іще й день роздумів про прожитий навчальний рік.

 У пам’яті спливає початок вересня. Сформовано новий клас із поглибленим вивченням математики. З’явилися нові побоювання і нові проблеми: чи вдасться згуртувати учнів у новий безконфліктний колектив, як сприймуть мої вимоги ті діти, які прийшли з інших класів, як поставляться до     « новеньких» ті, що стали «моїми» ще із 5 класу? Голова іде обертом у пошуках нових методів і підходів до кожного. Та й не тільки до дітей, а й до батьків. Перше, на що звертаю увагу – це цікава зміна кількісного складу хлопців і дівчат. У минулому році хлопців було 17, а дівчат 13, а тепер стало навпаки – 13 хлопців і 17 дівчат. Цікавий збіг!

Перші дні навчання показали, що діти налаштовані позитивно один до одного, значить для об’єднання потрібно частіше проводити  різні вечори, відвідувати культурно-мистецькі заходи, проводити екскурсії. А ще бесіди, бесіди, бесіди – колективні та індивідуальні, групові та спільні з батьками. Результати різні: як позитивні, так і негативні. Математика дається декому дуже складно, з’являються перші розчарування. Дехто жартує: « мозок закипає» ! Підтримую, допомагаю, переконую. Дякую Інні Валеріївні за розуміння. Бо і в її очах неодноразово бачу тривогу. Знаходжу спільну мову з батьками.

Дні напруженої праці дали свої результати. Сьогодні 8 – В – це єдиний дружний колектив батьків і дітей. Щиро вдячна голові батьківського комітету Уткіній Альоні Володимирівні та старості класу  Говорун Дар’ї, які протягом навчального року були моїми найкращими помічниками. А в кожному із дітей я побачила яскраві особистості, без яких сьогодні не уявляю 8 – В.

День здоров’я залишив найкращі спогади , неперевершені емоції! Вітання мам із Днем матері, ігри і танці, розваги і катання на човні класу «Дракон», і звичайно ж , найсмачніші шашлики від сім’ї Єлизавети Ричко,   Данила Ганноцького, Євгенія Сехіна та Олександри Шпак.

Попереду не менш захоплююча подія: подорож до чарівних європейських міст – Будапешта і Відня.

З прийдешнім літом вас !

          Класний керівник 8  - В класу Дудчак Л. І.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 106 | Додав: rude_n | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]