Головна » 2018 » Декабрь » 4 » ЧЕРВОНУ СТРІЧКУ носять небайдужі
ЧЕРВОНУ СТРІЧКУ носять небайдужі

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, заснований ВООЗ у 1988 року, щороку відзначають 1 грудня. Цей день покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та продемонструвати народну солідарність.

У цей день волонтерами-учнями 11-А класу, які в минулому році пройшли тренінговий курс «Захисти себе від ВІЛ», у школі було організовано акцію «Червону стрічку носять небайдужі».  Серед учнів 9-10 класів розповсюджено інформлистівки та наголошено на тому, що за період 1987 - жовтень 2018 рр. в Україні офіційно зареєстровано 330 415 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України, зокрема 109 437 випадків захворювання на СНІД і 47 646 випадків смерті від захворювань, зумовлених СНІДом (Дані Статистичної довідки ВІЛ/СНІД, Центр громадського здоров'я). А найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції – в Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Київській, Чернігівській областях і Києві. У жовтні 2018 року в Україні офіційно зареєстровано 1 383 нові випадки ВІЛ-інфекції.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 22 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0