Головна » 2018 » Март » 7 » Чи варто здобувати вищу освіту в Словаччині?
10:17
Чи варто здобувати вищу освіту в Словаччині?

Старшокласники СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської зустрілися з представниками Східноєвропейського інтеграційного центру, які презентували навчання у Словаччині, а саме в Технічному університеті міста Кошица.

Учням розповіли про переваги здобуття вищої освіти саме в цій країні:

  • безкоштовне навчання в університеті;
  • вступ без іспитів з урахуванням річних оцінок за 8-й, 9-й, 10-й, 11-й класи;
  • оплата лише за оформлення документів та організацію вступу;
  • отримання посвідчення на проживання одразу після вступу в університет;
  • можливість працювати в ЄС, Великобританії, США, Австралії та Канаді.

У Словаччині подібні до нашої країни традиції, схожа мова, тому українським студентам буде легко адаптуватися до умов життя та потоваришувати зі словаками.

Представники центру можуть організувати інтенсивне вивчення словацької мови на базі мовної школи університету. Для студентів оформлюється карта ISIC, за допомогою якої молоді люди мають значні знижки в магазинах, кінотеатрах, кафе, громадському транспорті тощо.

Навчання здійснюються словацькою. У межах програми "Управління в галузі культури та туризму" можна обрати поглиблене вивчення іноземної мови (англійської чи німецької).

Кожен студент має можливість працювати в другій половині дня, що значно допоможе в оплаті проживання та харчування.

У Технічному університеті працюють різні факультети: гірничої справи, екології, управління та геотехнологій; металургії; електротехніки та інформатики; інженерно-будівельний; економічний; авіаційний. На цих факультетах діє безліч програм навчання: і логістика, і переробка природних ресурсів, і технологія виготовлення автомобілів, і біомедицинська інженерія, і економічна інформатика тощо. Так що є можливості обрати ту професію, про яку мріяли з дитинства та здібності до якої маєте.

А чи здобувати освіту в Україні, Польщі, Словаччині чи іншій країні кожен має вирішити сам. Головне для майбутніх випускників – не допустити помилок у процесі самовизначення та виборі професії.

Васильєва О.С.,

заступник директора з НВР

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 115 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]