Головна » 2018 » Июнь » 5 » День довкілля у "Дзвіночку"
День довкілля у "Дзвіночку"

2 день у таборі "Дзвіночок" був присвячений Всесвітньому дню захисту навколишнього середовища.

Під час ранкової зустрічі відбулось спілкування на тему "Я - частинка великого світу". Діти вкотре переконались, що наша земля - вірний друг й неоціненне багатство, джерело здоров'я й радості.

Пограли в екологічні ігри, провели вправу "Мікрофон",  фізкультхвилинку-тренінг, зазирнули у скарбницю народної мудрості.

Згодом, в актовому залі було проведено майстер-клас із сортування сміття "Сортуй кольорово – бо це кльово", який допомогло провести нове молоде покоління агітбригади "Екологічна варта".

Спочатку, за допомогою глобусу, "сонця" та "дощу", діти продемонстрували як сміття заважає планеті і всім, хто живе на ній та розповіли, що слід робити для того, щоб уникнути цього. Далі діти із задоволенням сортували заздалегідь підготовлене (чисте) сміття у кольорові контейнери, а також дізнались  про девіз "Натисни на сміття", що застосовують до об'ємних форм.

Впродовж цього дня кожен учасник загону відвідав по 2 гуртки. Хтось грав у піонербол, хтось вивчав англійську, інші готувались до битви хорів під час гуртка "Співаймо разом". Побували діти також на "Танцювальній планеті" разом із вихованцями хореографічного гурту "Кул кідз", які вже третій рік поспіль працюють в таборі волонтерами. Дехто відчув себе "Юним конструктором" під час гуртка "Основи технічної підготовки".

Вихованці шкільного театру "Романтики" також подбали про відпочиваючих. На початку табірної зміни та канікул доречним було нагадати всім дітям про правила дорожнього руху.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 58 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0