Головна » 2018 » Март » 19 » Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»
Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

15-17   березня 2018 р. у м. Києві відбулася  Девята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Учасниками виставки стали: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові заклади, заклади безперервної освіти, міжнародні освітні агентства, школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні учбові заклади, департаменти освіти, професійно-технічні учбові заклади, науково-методичні центри.

На виставці були представлені нові сучасні програми, технології навчання та розвитку дітей, макети робототехніки, інтелектуальний космічний житловий модуль, технології SMART KIDS, 3D проектор з програмою «навчання у русі», тощо.

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, семінари, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участі провідних фахівців та вчених МОН України, НАПН України, ГНУ « Інституту модернізації змісту освіти» МОН України, керівників учбових закладів, міжнародних представництв, освітніх агентств, виробників та постачальників учбових оснащень.

На науково-практичному семінарі «Діяльність агентів змін початкової освіти на засадах використання технології SMART KIDS» було представлено досвід роботи  вчителів , які працюють за цією технологією. Технологія SMART KIDS – інновація в навчанні учнів початкових класів і чинник реалізації Концепції « Нова українська школа».

Відбулася зустріч з Помиткіним Едуардом Олександровичем - доктором психологічних наук, професором, завідувачем відділу психології праці. Едуард Олександрович відмітив сучасні соціально-психологічні умови розвитку дитини: віртуалізація життєвого простору, розвиток технологій, інформаційна перевантаженість сучасної людини. Підкреслив, що в « Новій українській школі» увага приділяється візуалізації. Школа має готувати дитину – інноватора, тому вчитель теж повинен мати відповідний інноваційний рівень.

Категорія: В Україні, світі. | Переглядів: 82 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0