Головна » 2018 » Июнь » 5 » "Дзвіночок" стартував у літо!
"Дзвіночок" стартував у літо!

4 травня розпочав свою роботу пришкільний табір "Дзвіночок" на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської.

З самого ранку в коридорах метушились малюки з дорослими, шукаючи свій загін, своїх вихователів. Хтось, а саме майбутні першокласники, вперше потрапивши у незнайомий колектив, довго не хотів відпускати своїх батьків і, навіть, проронив сльозу. Та на те воно і літо, щоб ті сльозинки швиденько висихали, і табір з іграми та веселощами, щоб діти не сумували! Варто було включити улюблені дітьми анімашки і градус настрою піднявся враз. Бувалі відпочиваючі із задоволенням навчали новачків вже знайомим рухам, та й вожаті з вихователями, стомлені навчальним роком, весело витанцьовували.

Цього ж дня відбулось урочисте відкриття табірної зміни. Лунали пісні і вірші про літо, про рідний край, кожен загін встиг придумати назву своєму загону та розучити девіз із примовкою. Під час лінійки були представлені працівники табору, які протягом зміни будуть "відпочивати" разом з дітлахами.

Як і щороку, в таборі працюватимуть гуртки. Діти мали змогу познайомитись з їх керівниками під час квесту "Таємничими куточками нашого табору".

Багато цікавого і веселого чекає на відпочиваючих у "Дзвіночку", не дарма у табірній пісеньці співається : "Здесь нужно быть веселым, жизнерадостным смышленым! Веселиться от души!"

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 155 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0