Головна » 2018 » Ноябрь » 14 » Екскурсія цехом шламового господарства Полтавського ГЗК
Екскурсія цехом шламового господарства Полтавського ГЗК

12 листопада учні профільного 11-А класу «FERREXPO» та агітбригада нашої школи відвідали з екскурсією цех шламового господарства Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

Одна з головних функцій шламового цеху — складання "хвостів", тобто пустої породи після збагачення залізної руди, утилізація відходів. Дітей вразили масштаби промисловості. 18 га території займають лише біоінженерні споруди, на 17 км 188 м навколо хвостосховища простягається дренажний канал, який запобігає потраплянню шкідливих речовин у ґрунтові води.

Детальну інформацію надала заступник начальника цеху шламового господарства Дениско Вікторія Вікторівна. Учні дізналися багато нового про спосіб транспортування за допомогою води, роботу інженерів-гідротехніків і затребуваність спеціалістів із маркшейдерії. Діти вкотре впевнилися, що підприємство дбає про охорону повітряного й водного середовища, безпечну експлуатацію гідротехнічного обладнання. Зокрема, деякі відходи використовуються в будівництві. Побачили також величезні чаші хвостосховища, котрі накопичують воду.

Усім було цікаво побачити на власні очі роботу ще одного з багатьох цехів провідного підприємства нашого міста.

Козинець Ксенія,

учениця 11-А класу