Головна » 2018 » Октябрь » 9 » ЕКСКУРСІЯ ДО ПЕДАГОГІЧНОГО МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО
ЕКСКУРСІЯ ДО ПЕДАГОГІЧНОГО МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

«Без віри в дитину,

без довір’я до неї вся педагогічна премудрість,

усі методи і прийоми навчання й виховання руйнуються

як картковий будиночок»

В.О.Сухомлинський

8  жовтня 2018 року педагоги м. Горішні Плавні здійснили цікаву екскурсію-подорож до педагогічно - меморіального музею В.О.Сухомлинського, смт. Павлиш, Онуфріївського району, Кіровоградської області. У складі делегації були учителі початкових класів нашого навчального закладу.

Павлиш – це невеличке селище, яке стало відомим в межах країни і поза нею завдяки загальноосвітній школі №1 I-III ступенів-ліцею імені В.О. Сухомлинського, у стінах якої знаходиться педагогічно-меморіальний музей В.О. Сухомлинського.

Василь Олександрович Сухомлинський – український Учитель, Просвітитель, Добротворець, Гуманіст. Його ім’я відоме на Кіровоградщині, Україні і світі. На жаль, започатковано музей тільки після його смерті з ініціативи вчителів, учнів та його сім’ї. Цікаво те, що меморіальною частиною музею є квартира, де жила сім’я Сухомлинського, кабінет педагога, шкільна садиба, що формувалася за задумом і участю директора. Музей відображає середовище діяльності та побуту педагога-керівника, вчителя, вченого, сім’янина.

Цікава розповідь екскурсовода  про його життя, працелюбність, любов до дітей надихнула наш колектив до нових творчих пошуків, ідей.

Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського завоювала широку популярність і стала потужним стимулом для творчих пошуків та досліджень. Це і оригінальна форма організації навчально-виховної роботи з дітьми – уроки «мислення», наукові статті: «Індивідуальний підхід до учня в процесі навчання», «Директор і вчитель», книги: «Серце віддаю дітям», «Вогнегривий коник», збірки учнівських казок «Павлиські казки» і т.д.

Ми горді з того, що відвідали школу, яка й донині духом Сухомлинського живе.

Заступник директора з НВР Кобіцька Н.М.

Переглядів: 29 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0