Головна » 2018 » Сентябрь » 24 » Головні пріоритети роботи ПрАТ "Полтавський ГЗК"
Головні пріоритети роботи ПрАТ "Полтавський ГЗК"

21 вересня учні 10-А "FERREXPO" зустрілися з начальником відділу аудиту, методології та статистики служби промислової безпеки та охорони праці Жовтяк Наталією Анатоліївною. Зустріч проходила під девізом "Безпека праці – один із головних пріоритетів" ПрАТ Полтавський ГЗК".

Старшокласники переглянули фільм про комбінат, ознайомилися з підрозділами ПГЗК, їхніми завданнями та показниками. Наталія Анатоліївна зазначила, що на підприємстві велика увага приділяється автоматизації машин та механізмів. Обладнання використовується як вітчизняного, так й іноземного виробництва. ПрАТ "Полтавський ГЗК" використовує американську систему технологію виробництва окатків. Велику увагу керівництво комбінату приділяє збереженню екології та охороні праці, яка регламентована Конституцією України та іншими законами. Як зазначила Наталія Анатоліївна, виробничі планові показники не можуть бути виконані без безпечної організації та безпечної праці робітників. Тому на комбінаті розроблені заходи з охорони праці: правові, санітарно-гігієнічні, соціально-економічні, лікувально-профілактичні, організаційно-технічні. Наприкінці зустрічі учні дійшли висновку, що дотримання техніки безпеки є обов'язковим, як під час навчання у школі, так і під час роботи на підприємстві.

Скрипник С.М.,

класний керівник 10-А класу