Головна » 2018 » Октябрь » 30 » ІІ Всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені»
11:09
ІІ Всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені»

У Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені» (відбірковий етап). Цьогоріч у фестивалі-конкурсі брали участь 72 учасника із 29 населених пунктів України. Пощастило і нашому навчальному закладу представляти свій проект «Джеспіліт – камінь-символ України».

 «Наука на сцені» — європейська мережа вчителів, фахівців із питань природничо-наукової освіти. Організацію було створено у 2000 році за підтримки Євросоюзу, зараз вона налічує понад 100 000 вчителів з 27 країн Європи. Україна приєдналася до проекту в травні 2016 року, а членами Національного регіонального представництва в нашій країні стали працівники Каразінського університету.

Основними цілями організації є передача передового європейського досвіду вчителів у галузі наукової освіти (предмети природничо-наукового циклу: математика, фізика, хімія, біологія, екологія, інформатика, інженерно-технологічні науки), проведення спільних семінарів, створення загальної бази даних вчительських інновацій.

Робота журі виявилась непростою, адже із представлених 43 проектів від 56 учасників необхідно було обрати 10 найкращих. що представлятимуть нашу країну восени 2019 року на Восьмому міжнародному фестивалі «ScienceonStage» в Португалії.

У роботі журі брали участь гості з Європи: професор Федеріко Аддреолетті (Італія), доктор Девід Фітонбі (Великобританія), мр. Льюіс Квінн (США), а також  науковці та викладачі із Харкова.

На жаль, ми не увійшли до десятки фіналістів, які представлятимуть нашу країну восени 2019 року на Восьмому міжнародному фестивалі «ScienceonStage» в Португалії. Але ми повернулися додому з цікавими ідеями, планами і бажанням ділитися своїм досвідом із колегами, продовжувати створювати нові інноваційні проекти і запалювати своїм ентузіазмом наших колег та мотивувати учнів обирати STEM-професії, які так необхідні для економічного розвитку нашої держави.

Тума Л.Т., учитель англійської мови

Переглядів: 10 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]