Головна » 2018 » Май » 2 » Інноваційне середовище закладу загальної середньої освіти у форматі Концепції Нової української школи

26 квітня 2018 року на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської відбувся обласний науково-практичний семінар «ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ».

Обласний методичний захід відбувся за участю Шошиної Ірини Володимирівни, начальника відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради, Негоди Світлана Іванівна, завідувачки міського методичного кабінету, науково-педагогічних працівників кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського, працівників методичних служб області з питань інноваційного розвитку в освіті. Семінар включав блоки: організаційно-мотиваційний, теоретико-методологічний, практичний та рефлексії.

Перший блок розпочався відкриттям  семінару та ознайомленням із метою та планом роботи.

У ході другого блоку учасники поглибили свої теоретичні знання з питань: «Нові горизонти сучасної української школи і зроблені кроки» (доповідач Буйдіна Олена Олександрівна, завідувач кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського), «Тезаурусний огляд проблеми «Інноваційні практики в Новій українській школі» (доповідач Халецька Лілія Леонідівна, доцент кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського), «Місце інноватики в професійній діяльності вчителів області» (доповідач Діденко Світлана Георгіївна, методист центру педагогічних інновацій та інформації ПОІППО ім. М. В. Остроградського) та ознайомилися з досвідом роботи СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської: «Вмотивований учитель та сучасне освітнє середовище – запорука формування ключових компетентностей учнів Нової української школи (Тузікова Алла Миколаївна, директор), «Проектна діяльність як одна з форм інноваційних методичних технологій навчання» (Богданова-Портяна Марина Володимирівна, заступник директора).

Упродовж практичного блоку учасники познайомилися з інноваціями від учителів СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу №5 ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області:

• Особливості організації навчальновиховної роботи в освітньому проекті «На крилах успіху»: толока

Дяченко Юлія Михайлівна, учитель початкових класів

• Методичний простір сучасного вчителя в освітньому проекті «Інтелект України»: фрагмент уроку з курсу «Всесвіт»

Сбоєва Марина Борисівна, учитель початкових класів

• Ментальна арифметика як ключ до розвитку інтелектуального і творчого потенціалу дитини: майстер-клас

Альошкіна Інна Валеріївна, учитель математики

• Інтегрований урок «Сіль у житті людини» (біологія, основи здоровя, українська мова та література, трудове навчання, музичне мистецтво)

Біленко Людмила Аркадіївна, учитель хімії

Манько Ілона Володимирівна, учитель трудового навчання

Калашник Валерій Вікторович, учитель біології Попович Марина Григорівна, учитель музичного мистецтва

Дудчак Лілія Іванівна. учитель української мови і літератури

• Формування життєво-професійних компетентностей при вивченні математики на прикладі спеціалізованих класів «FERREXPO»: фрагмент уроку з теми «Математичні моделі реальних ситуацій»

Валкова Валентина Григорівна,  учитель математики

Зельова Алла Іванівна, учитель фізики

Блок рефлексії завершив роботу обласного заходу створенням методичного кейсу ідей та пропозицій, підбиттям підсумків роботи.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 84 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0