Головна » 2018 » Декабрь » 1 » Інтерактивний майданчик для молодших школярів
Інтерактивний майданчик для молодших школярів

В рамках проведення акції "16 днів проти насильства" представники шкільного самоврядування, президентського клубу та дитячої ради провели для учнів початкових класів інтерактивний майданчик "Щоб стати сильним я..."

Старшокласники розповіли малечі, що сила людини визначається не лише в її фізичній підготовці, а й у силі доброти, силі волі, силі духу. Навели прикладі відомі з дитячих казок та повсякденного життя. Після обговорення дітям пропонувалось продовжити речення "Щоб стати сильним я..."

Діти пропонували дуже багато варіацій "Щоб стати сильним я: буду займатись спортом, робитиму зарядку, їстиму лише корисну їжу, допомагатиму слабшим, бездомним людям, а також тваринам; я ніколи нікого не ображу."

Хочеться вірити, що діти візьмуть до уваги не лише свої ідеї і застосовуватимуть їх у житті!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 33 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0