Головна » 2018 » Октябрь » 26 » Конкурс екологічних репортажів
Конкурс екологічних репортажів

25 жовтня, в рамках місячника STEM-освіти в актовій залі відбулась презентація відеороликів, які підготували учні 8-х класів для конкурсу екологічних репортажів. Учням було запропоновано зняти сюжет на одну з запропонованих тем.

Працюючи над створенням відео сюжету, діти вчились роботі у команді, знаходити компроміси у вирішенні спірних питань, критично мислити та реально оцінювати свої можливості.

Під час перегляду готового продукту дітям було запропоновано назвати ті науки, знання з яких знадобились їм під час роботи над сюжетом. Виявилось їх було чимало: біологія, екологія, географія, геологія, історія, соціологія, філологія, математика, хімія тощо.  Крім того, було перераховано професії, які діти "приміряли" на себе під час створення відео роботи: це і професії пов'язані з вищеперерахованими науками, і професії пов'язані з роботою засобів масової інформації (кореспонденти, ведучі, репортери, журналісти, режисери, відео оператори,  монтажери звуку та відео).

Такі проекти допомагають кожному з учасників "приміряти" на себе ту чи іншу професію і зрозуміти, чи цікава вона йому, чи варто шукати щось інше. Якщо діти якомога  раніше визначаються із своїм професійним майбутнім, в них є набагато більше часу поглибити знання в цій області, ніж у тих, хто вагається до останнього.

Повертаючись до конкурсу, зазначу, що всі класи отримали грамоту за перемогу. Кожен  з них довів, що вміє працювати у команді, адже всі класи різні, можливості також різні. Тож, спільний результат роботи і є великим досягненням та перемогою!  Найактивніших учасників було відзначено персональними подяками.

Руденко Н.М., педагог-організатор

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 28 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0