Головна » 2018 » Апрель » 15 » Корисне навчання
Корисне навчання

Учні 8-А класу  Красільнікова Лілія та Найденко Данило, а також вчителі Сорочан Анастасія  та Руденко Наталія пройшли 5-ти денний тренінг "Базові навички медіатора із розв'язання конфліктів" та отримали сертифікати медіаторів.

Медіатор – це людина, яка стає посередником між двома конфліктуючими сторонами, допомагає їм почути один одного і, самостійно знайти такі шляхи вирішення, які б задовольнили їх.

Цікаві вправи, ігри  допомогли у зрозумілій формі розкрити проблеми та причини виникнення конфліктів. Зазвичай до цього призводить невміння спілкуватись один з одним.
Процес медіації допомагає уникнути небажаного продовження конфлікту, а також заощаджує час і гроші у разі, якщо справа доходить до суду. Медіація ж у школі, часом єдина можливість виправити ситуацію, налагодити стосунки між однолітками, учнями і педагогами, батьками.

Звісно, для того, щоб така служба – шкільна служба порозуміння, запрацювала потрібен досвід, віра у свої сили і бажання та, якщо є мета – слід до неї прагнути.

Група наших медіаторів відчувають в собі сили на впровадження такої служби у школі, тому будемо сподіватись, що у нас все вийде!

Переглядів: 51 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0