Головна » 2018 » Апрель » 14 » Крок до зірок
Крок до зірок

12 квітня, у Всесвітній день авіації та космонавтики, у нашому закладі стартував новий позакласний міжпредметний проект "Інтелект-шоу "Крок до зірок".

Мета заходу: підбити підсумки обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук для популяризації участі школярів у цих престижних конкурсах. Показати учням школи, що знання теж можуть приносити дохід у грошовій формі.

Із вітальним словом до учасників дійства звернулась директорка СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської Тузікова Алла Миколаївна. Підсумовуючи участь нашого закладу в обласних етапах освітніх конкурсів, вона зазначила, що у 2017-2018 навчальному році учні міста взяли участь в обласних олімпіадах з 17 навчальних дисциплін. На цьому етапі Горішні Плавні представляли 60 переможців міських олімпіад, з яких 41 - посіли призові місця. 21 перемогу – 51% - принесли місту учні та вчителі СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської. Школа має і  два дипломи І ступеня – з економіки – Водопшин Володимир, учень 11-А класу, та з географії – Клименко Анна, учениця 9-А класу.

По два переможці підготували Портяний Богдан Васильович та Калашник Валерій Вікторович, по чотири переможця - Пивовар Вікторія Іванівна та  Богданова-Портяна Марина Володимирівна.

Значні досягнення має навчальний заклад і в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. З 21 переможця – 10 учнів представляли саме наш заклад. А Печонкін Ілля, учень 11-А класу, буде представляти нашу область на Всеукраїнському етапі в Києві, секція «Експериментальна фізика», науковий керівник Зельова Алла Іванівна.

У цьому році школа має призерів і Всеукраїнського турніру юних географів, які захищали честь області на турнірі у Харкові – це учні 11-А класу: Краснопір Владислава, Устенко Анна, Потиліцин Андрій, та учениця 10-Б класу – Романюк Анна.

Інтелект-шоу проходило в ігровій формі. Переможці зазначених конкурсів були поділені на 4 команди. Їм пропонувалися запитання з 5 категорій: мовознавство, літературознавство, природничі науки, історія, інформатика. За вірну відповідь на питання команда отримувала грошову винагороду, в залежності від складності запитання. У випадку, якщо команда не відповідала, то гроші віддавалися авторові запитання. Заздалегідь у школі був проведений конкурс серед учнів та педагогічного колективу на кращі запитання. Виграла та команда, яка заробила найбільшу суму грошей.

Цього разу фортуна посміхнулася команді "Покоління Z" у складі: Устенко Анни, 11-А клас, Рудь Вероніки, 9-А клас, Роменського В’ячеслава, 8-В клас, Козинець Ксенії, 10-А клас, Французьонка Іллі, 11-А клас.

Вітаємо всіх учасників нашого Інтелект-шоу. Слова щирої вдячності всім, хто долучився до складання питань і організації заходу. Хочеться сподіватися, що цей проект стане щорічною доброю традицією нашого закладу.

Богданова-Портяна М.В.,

заступник директора, учитель географії та економіки

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 154 | Додав: rude_n | Рейтинг: 5.0/1