Головна » 2018 » Сентябрь » 25 » Квест «Кожному мила своя сторона»
Квест «Кожному мила своя сторона»

Осінь дуже швидко вступила у свої права, одразу вивляючи свій норовливий характер.  Два тижні поспіль довелося дружному колективу 8-А класу чекати сонячного вихідного дня 22 вересня, щоб традиційно відсвяткувати початок нового навчального року в родинному колі.  Цього разу діти підготували для батьків тематичні розваги-випробування на українську тематику під назвою «Кожному мила своя сторона».

Перед проходженням квесту усі мами та дівчатка мали прекрасну нагоду набратися свіжих сил та енергії, долучившись спершу до індійської культури через заняття з йоги, яке уміло провела Катерина Анатоліївна Венгер. Отож, команда «Зіркові батьки», озброївшись маршрутним листом, вирушили на проходження квесту. А випало їм відвідати чимало станцій: «Народ вчить, як на світі жить», «Шифрувальники», «Запальні танці», «Пісня –душа народу», «Угадай мене» та багато інших. Довелося нашим батькам добре помізкувати, виявити кмітливість, пригадати українські страви,  і відгадати сучасних зірок, і потанцювати, щоб довести, що вони таки справжні шанувальники усього українського. І безперечно, не обійшлося без солодких призів, які отримали і батьки, і діти.

Приємне спілкування, веселі розваги, смачне частування, час, проведений у колі друзів,  – усе це надовго запам'ятається тим, хто був разом з нами в цей сонячний день.

Класний керівник Печонкіна Л.А.

Переглядів: 29 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0