Головна » 2018 » Март » 21 » Ми тримаємо слово!
19:54
Ми тримаємо слово!

 

Сьогодні, як і обіцяла рік тому, агітбригада "Екологічна варта" повернулась із "творчої відпустки".

 

Яскравий виступ вартівців не залишив в залі нікого байдужим. Учасники агітбригади, то жартуючи, то говорячи про серьйозні речі виклались на 100% . Схвальні відгуки членів жюрі стали тому доказом.

Хочеться зазначити, що сьогодні у якості співкерівника дебютувала Зубова Марина Вікторівна, вчитель англійської мови, яка в свій час присвятила 5 років "Екологічній варті" і здається лише недавно, у 2014 році, стояла на сцені під час Всеукраїнського етапу конкурсу у місті Вінниця, а сьогодні допомагає своєму колишньому керівнику, а нині колезі по роботі Руденко Наталії Митрофанівні, виховувати нове небайдуже покоління вартівців!

Вітаємо з перемогою учасників агітбригади - дівчат, які востаннє виступали на сцені міського конкурсу: Анну Гусєву, Любу Жарікову, Марину Капоріну та Анастасію Смірнову, яка була також нагороджена грамотою та подарунком в номінації "Особиста гра", та хлопців-новачків, які гідно переймають естафету: Гладиря Назара, Ваніна Максима, Миргородського Богдана та Івашину Богдана.
Учасники та керівники агітбригади вдячні за чудові подарунки від наших партнерів!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 214 | Додав: rude_n | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]