Головна » 2018 » Июнь » 4 » Місце, де наука стає цікавою!
Місце, де наука стає цікавою!

31 травня учні 10-А, 9-А, 9-В класів нашої школи побували в Києві й відвідали Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум». Екскурсія була здійснена за фінансової підтримки БФ «Полтавський ГЗК».

Музей покликаний переконати, що наука може бути цікавою. Тут пояснюють різноманітні явища й механізми без складних термінів і незрозумілих формул, тільки за наочними прикладами й захоплюючими експериментами. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена таємницям води, новітнім технологіям, анатомії, акустиці, електриці, оптиці, магнетизму.

Старшокласники дізналися більше про явище чорної діри, спостерігали за народженням торнадо й водяного вихору, поглибили набуті в школі знання з природничих наук і мали змогу власноруч перевірити дію законів фізики. З'ясували принцип роботи приладу нічного бачення та дії інфрачервоного проміння. У секторі акустики кожен міг виміряти гучність свого голосу й навіть послухати музику зубами! Під час командної гри учні перевірили швидкість реакції. Також блукали дзеркальним лабіринтом і розгадували непрості головоломки. Проте найбільш видовищним виявилося електричне Тесла шоу, де було продемонстровано дію генератора Тесли. Це пристрій, який служить для утворення високої електричної напруги високої частоти. Старшокласники та їх учителі захоплено спостерігали дивовижне явище: генератор Тесли своїми розрядами створював музику, яка супроводжувалася надзвичайно гарними візуальними ефектами.

Учні отримали безліч позитивних вражень, залишились задоволені цікаво проведеним дозвіллям і зрозуміли головне — наука значно ближче, ніж нам здається!

Козинець Ксенія,

учениця 10-А класу