Головна » 2018 » Апрель » 2 » Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2018
Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2018

27-29 березня у м. Кривий Ріг у загальноосвітній школі №68 відбулась XVІII відкрита конференція старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2018», в якій взяли участь і учні нашої школи.
В ході конференції делегати 27 країн-членів ООН обговорювали актуальні питання сучасності: «Екологічні проблеми сталого розвитку людства».
Юні дипломати успішно працювали у комітетах і комісіях, укладали угоди, створювали коаліції, виявили свій професійний рівень підготовки, набули навичок комунікативного досвіду. Делегати ще раз довели, що вони – майбутнє нашої країни. Команда нашої школи успішно працювала і гідно показала себе під час конференції, представляючи Республіку Корея. Учасники впевнені, що будь-яку проблему можна вирішити мирно, тільки не всі цього прагнуть.
Крім роботи в комітетах та комісіях учасники конференції мали змогу відвідати круглий стіл «Молоді ХХІ століття: цінності, орієнтири», під час якого могли отримати відповіді на запитання від представників влади м. Кривий Ріг та дійшли загального висновку, що необхідно вже зараз виховувати в собі свідомого, політично обізнаного громадянина.
По завершенню найактивніші делегати, серед яких були учні нашої школи, отримали сертифікати та призи у різних номінаціях.

Руденко В.В., учитель інформатики

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 78 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0