Головна » 2018 » Май » 4 » На екскурсію до Києва
На екскурсію до Києва

3 травня представники учнівського самоврядування  в рамках молодіжного проекту «Президентський клуб», який реалізується відділом у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики  відвідали Верховну Раду України.

Під час екскурсії учні дізнались про історію будівництва цієї споруди, зміни, яких вона зазнавала за різні часи правління, будову сесійного будинку. Побували також на балконі сесійної зали, де розташовані ложі дипломатичного корпусу та преси, місця для гостей.

Після відвідин Верховної ради, побували учасники "Президентскього клубу"  в Київському зоопарку.  На сьогоднішній день він перебуває в стадії реконструкції, тим не менше позитивних емоцій не забракло.  Екскурсводу, що нас супроводжувала, було задано   безліч питань, іноді здавалось, що такї допитлової групи у неї ще не було та екскурсвовод виявилась професіоналом своєї справи і жодне питання не залишила поза увагою.

День вийшов яскравим і незабутнім. Дякуємо відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики за таку можливість.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 65 | Додав: rude_n | Рейтинг: 1.0/1