Головна » 2018 » Ноябрь » 8 » Незабутня зустріч з майбутніми першокласниками
Незабутня зустріч з майбутніми першокласниками

3 листопада  2018 року школа гостинно зустріла   майбутніх  першокласників  та їх батьків. Зустріч зі школою для майбутніх першокласників була наповнена святковим настроєм та позитивними емоціями. Діти разом з казковими героями за спеціальним маршрутом  мандрували  по школі. Кожна зупинка була наповнена розвагами, конкурсами та танцями.

В той самий час директор школи Алла Миколаївна Тузікова знайомила батьків із роботою нової української школи (НУШ), проектами  «Інтелект України» та «На крилах успіху». Проаналізувавши можливості маленьких учнів щодо участі в різноманітних конкурсах, вивели формулу успіху: учні+батьки+вчителі. Після чого батьки пройшлись куточками школи: їдальня, кабінети початкової та старшої школи та кабінет робототехніки.

Вчителі  початкових класів

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 34 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0