Головна » 2018 » Июнь » 13 » Новини "Дзвіночка"
Новини "Дзвіночка"

Другий тиждень у таборі "Дзвіночок" насичений яскравими подіями не менше аніж перший. Лише учора відззвенів конкурс "Шукаємо таланти", де учасники змагались солісти-вокалісти та вокальні колективи, а також учасники  хореографічного жанру, наступив не менш яскравий день - День дитячої творчості.

Не дивлячись на дощову погоду, ранок як завжди розпочався веселими анімашками. Діти із задоволенням згадали стрімкий "Тунак" і, навіть, найсерйозніші діти розтанцювались до рожевих щік та сьомого поту.

Після сніданку, школярі відправились до палацу культури, де переглянули яскраве шоу за участю талановитих вихованців творчих колективів ПК і Т - "Привіт, літо!". Ті ж діти, які не потрапили на концерт, мали змогу пограти в настільний теніс, позмагатись у грі в шахи та шашки, проявити свою творчість у малюнках.

Перед обідом у нас завжди загальнотабірний захід. Цього разу це була "Битва хорів". Під час гуртка "Співаймо разом" учні та дошкільнята розучили пісні для конкурсу. У понеділок відбулась репетиція на сцені, а вже сьогодні, кожен учасник загону, відчуваючи відповідальність не лише за себе, а й за колективний успіх, стояв на сцені "Битви хорів".

Звучали відомі пісні "Мама Марія", До, ре мі", "Бемба ла бемба" та інші. Між виступами діти мали змогу переглянути найкращі виступи телевізійної версії "Битви хорів", а також побачили виступ хору вокалістів рідної школи під час відкриття форуму учнівської молоді та зрозуміли, що при бажанні  - все можливе.

Звісно, перемогла дружба, у таборі не може бути інакше, а в нагороду усім переможцям прозвучала пісня у виконанні учасників вокального ансамблю "Ліра"

Наостанок із 5-ти хорів був утворений один спільний хор табору "Дзвіночок", у виконанні якого прозвучала пісня "Одна калина"

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 87 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0