Головна » 2018 » Май » 26 » Обираємо професійне майбутнє!
Обираємо професійне майбутнє!

23 травня 2018 року відбувся конкурс проектів "Досліджуємо разом – обираємо професійне майбутнє".

Учасниками конкурсу стали учні 10-го класу "FERREXPO", які протягом двох місяців відвідали одинадцять цехів ПрАТ "Полтавський ГЗК" та ознайомилися з різними професіями. Старшокласникам потрібно було дослідити й представити особливості професійної діяльності окремих комплексів та виявити найактуальніші професії.

До всіх із вітальними словами звернулися Олена Петрівна Бойченко, директор з управління персоналом та побуту, та Ірина Володимирівна Шошина, начальник відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради. Також на заході були присутні гості: Васильченко О.В., провідний фахівець із розвитку персоналу відділу підготовки кадрів, Зінченко Т.М., начальник цеху рудоуправління, та Щербина Л.О., головний спеціаліст відділу освіти.

П'ять груп представляли свої проекти. Глядачі мали можливість ознайомитися з діяльністю різних цехів (ЦРУ, ГТЦ, ДЗФ, ЦПО, ЦШГ тощо), отримати інформацію про найактуальніші професії та їх особливості. Це і слюсар, і агломератник, електрогазозварювальник, водій, токар, коваль, кранівник тощо.

Старшокласники по-різному представляли діяльність цехів. Але, за думкою членів журі, найкреативнішою стала група під керівництвом Руденко В.В., що презентувала професії ремонтно-сервісного та ливарно-механічного цехів. І саме дівчата цієї групи отримали від керівництва ПрАТ "Полтавський ГЗК" цінні подарунки – планшети Samsung Galaxy.

Крім того, відповідно до Положення про профільний клас "FERREXPO" було відзначено трьох учнів, які за результатами навчання мають найвищий рейтинг серед учнів 10-го класу. Козинець Ксенія, Таригіна Єлизавета та Деньгуб Дар'я отримали флеш-накопичувачі Transcend JetFlash та сертифікати на участь у тренінгах "Формування навичок ефективної самопрезентації". Такі ж запрошення були вручені Василенко Анні, Зазимку Владиславу та Пліндову Денису, учням 11-го класу "FERREXPO", які внесли вагомий внесок у профорієнтаційну роботу, агітуючи учнів шкіл міста до навчання в профільному класі у 2018-2019 н.р.

Сьогодні Приватне акціонерне підприємство "Полтавський ГЗК" – це підприємство зі світовим ім'ям, яке робить значний внесок у розвиток економіки Полтавщини та України. Високопродуктивна самовіддана праця, відповідальність та ініціатива колективу комбінату дозволили домогтися відмінних результатів, доказом чого є продукція, яка користується величезним попитом у споживачів.

Тож сподіваємося, що через декілька років випускники нашої школи поповнять лави родини "FERREXPO".

Васильєва О.С.,

заступник директора з НВР