Головна » 2018 » Октябрь » 2 » Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів.
Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів.

29 вересня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів. Місто Горішні Плавні презентувала команда «Покоління Z» учнів СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської у складі: Таригіна Єлизавета, Момот Софія, Романюк Анна, Каут Марія та Василина Ульяна (керівник Портяний Богдан).
Змагалося 15 команд з різних куточків Полтавщини. Команда дівчат з Горішніх Плавнів виборола ІІ місце. У ході інтелектуальних змагань учні мали можливість продемонструвати свої знання з географії: розв’язували складні географічні проблеми, формулювали твердження та захищали власну думку в наукових дискусіях. Змагання були надзвичайно цікавими, наукові дискусії велися толерантно і на високому рівні. Команда «Покоління Z» продемонструвала високий рівень знань з географії, проявила неабиякі творчі здібності та креативний підхід у вирішенні складних практичних завдань. Журі наголошували на тому, що якісно працювала уся команда, за що отримали відзнаку в номінації «За кращу командну гру».

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 25 | Додав: rude_n | Рейтинг: 3.0/2