Головна » 2018 » Март » 6 » «Олімпійське лелеченя» - «Olympic Moves» - 2018 року
«Олімпійське лелеченя» - «Olympic Moves» - 2018 року

З 26 лютого по 2 березня 2018 року в СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Л.І. Бугаєвської відбувся І етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» - «Olympic Moves». У спортивному святі брали участь 9 команд 6-х,7-х та 8-х класів. За новим положенням в змаганнях беруть участь учні 12, 13 та 14 років,які народжені у період з 01.10.2003 року по 31.12.2006 року. Відповідно до положення про проведення Заходу команди було розподілено на 3 вікових групи. Молодша – паралель 6-х класів, середня – 7-х класів та старша – 8-х класів. До складу команди входило 10 учнів( 5 хлопців та 5 дівчат).

В програму спортивно-масового заходу входили: змагання з артболу, комбінована естафета та вікторина « Знавець олімпійського спорту». Підведення підсумків було проведено окремо серед вікових груп та в загальному підсумку серед команд 6-8 класів. За перемогу в окремому виді змагань команді зараховувалось 5 очок, за друге місце –  3очки , за третє – 2 очки.

В молодшій віковій групі перемогу здобула команда 6Б класу

(класний керівник Пивовар Вікторія Іванівна), в середній групі – 7Б класу (класний керівник Рашина Олена Володимирівна) та в старшій групі – 8В класу (класний керівник Дудчак Лілія Іванівна).

В загальнокомандному заліку, серед учнів 6-8 класів, перемогу здобула команда 6Б класу (класний керівник Пивовар Вікторія Іванівна). Друге місце виборола команда7Б класу (класний керівник Рашина Олена Володимирівна), третє у команди 8В класу (класний керівник Дудчак Лілія Іванівна).

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 99 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0