Головна » 2018 » Ноябрь » 23 » Осіннє свято
Осіннє свято

Дуже цікаве і незабутнє свято відбулося 22 листопада в актовій залі нашої школи. Чарівниця-осінь не тільки пройшлася містом, але й завітала до учнів початкової школи. Звичайно, цьому передувала чимала робота дітей і їх вчителів. Готуючись до осіннього свята, діти малювали малюнки, читали твори про цю чарівну пору року. А також разом з батьками виготовили поробки на виставку «Дари осені».

І ось Осінь вийшла на сцену, і разом із нею діти закружляли у прощальному вальсі, немов уві сні. З гарним настроєм та дивовижною щирістю учні декламували вірші та співали пісні. Родзинкою заходу став ярмарок, на якому не тільки продавали та купували, а ще й танцювали. Танок «Дворик» став прикрасою ярмарку. Сценка «Овочі» показала, які діти спритні та працелюбні, вміють збирати гарні врожаї.

Після свята батьки та гості довго ділилися враженнями від побаченого.

Драпогуз Л.О.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 21 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0