Головна » 2018 » Октябрь » 29 » Осінній благодійний ярмарок
Осінній благодійний ярмарок

Учні 1-В класу в рамках сьомого тижня НУШ «Я - підприємливий» 19 жовтня провели осінній благодійний ярмарок. Протягом усього тижня діти знайомилися з поняттями «підприємець», «товар», «послуга», навчались заощаджувати гроші, вкладати їх у прибуткову справу, вивчали послуги, які надаються населенню в нашому місті. Підсумковою темою тижня була «Кого вважати добродієм?». Мами учнів разом із дітьми напекли різноманітних тістечок та кексів. На практиці учні мали змогу самотужки порахувати гроші, заплатити за товар та зекономити, якщо це потрібно. До благодійної акції нашого класу долучилися всі учні початкової школи. Кошти, виручені від продажу смаколиків, ми передали до фонду благодійного фестивалю "Діти-дітям, що днями відбувся в нашому місті, у рамках Міжнародного форуму "Партнерів єднає мелодія пісні".

Паламарчук С. Ю.,

класний керівник 1-В класу