Головна » 2018 » Июнь » 28 » Остання роль у шкільному житті!
Остання роль у шкільному житті!

Життя учнівське схоже на спектакль. Одинадцять років репетицій, щодня з восьмої ранку, і все заради одноразової прем’єри. І ніколи цей процес не зупинити.

23 червня школа провела у доросле життя 49 випускників, можна було б додати  - особливих та щороку саме так ми і говоримо, а вони все особливіші та особливіші.

Сьогодні бенефіс випускників. Вони артисти. І це остання роль у шкільному житті. Перед учителями, батьками та рідними стояли три класи, які мали своє амплуа.

Амплуа 11-А класу: «Вони примножили славу міста, області, і навіть України»!

Амплуа 11-Б класу: «Від шкільної парти до промислового об’єкту компанії «FERREXPO»!

Амплуа 11-В класу: «Приклад людяності, взаємодопомоги та вихованості»!

Із цим визначним днем, вже колишніх учнів, вітала  головний спеціаліст відділу освіти Лілія Олександрівна Щербина і, звичайно, найщиріші вітання надсилала директор школи Алла Миколаївна Тузікова.

Головними ведучими шкільної вистави цього вечора стали класні керівники. Творчу частину вітань розпочала Марина Григорівна Попович, яка створила атмосферу загадковості та непередбачуваності та передала естафету вчительському театру,  який розповів про пригоди Барона Мюнхгаузена в Горішніх Плавнях, чим викликав не лише сміх, скрізь сльози, а й неабиякі овації.

Із словами "На волю всіх! На волю!" розпочалась урочиста церемонія вручення документів про повну загальну середню освіту.

Тріо вчителів у складі Наталії та Валерії Руденко, Марини Зубової,  які свого часу закінчили саме цю школу, привітали своїх найдорожчих учнів, з якими їх так чи інакше звела доля. Пісні у рок-стилі в цей натхненний та ліричний вечір не очікував ніхто, тому емоції зашкалювали не лише у випускників, а й усіх присутніх у залі.

Адміністрація на чолі з директором школи Аллою Миколаївною Тузіковою із найкращими побажаннями вручили випускникам монетки долі, а вчитель математики Вікторія Пивовар додала національного пісенного колориту в це вітання.

Долоні випускників "палали" від оплесків до таких вітань.

А далі… Далі вітали найрідніші. Було підмічено, що дуже багато батьків  випускників 2018 року  - випускники школи №5 і вони вдало це обіграли. За 5 хвилин – промайнув час від 80-х років 20 століття до сьогодення. Вірш-побажання від Олени Таран та зворушлива пісня у виконанні мам і тат заставила котитися сльози, навіть, у найвитриваліших.

Настала черга вітань класних керівників і саме тут варто зазначити, що випускний ВЕЧІР, має магічне значення. Багато таємничого криється у тій темряві, що напустилась за шкільним вікном.  Світло у залі поступово згасало, а на шкільному небосхилі "запалювались" одна за одною зірки!

Найперша зірка – то твоя родина!

Нехай для вас сіяє крізь віки!

Для мами й тата ти завжди дитина –

Тож й ти для них завжди…Завжди світи!

А друга зірка – то є друзі щирі,

Пліч-о-пліч, що з тобою поруч йшли

Й нехай вас розкида по світу,

Та в пам'яті їх завжди бережи.

І ось вже третя зірка засвітилась!

Ця наша зірка, класних керівників!

Ми часом сердились і злились,

Але любили так як ще ніхто вас не любив!

За зірками класних керівників спалахнули тисячі зірок батьків. Саме вони підказуватимуть шлях кожному з випускників.

Випуск 2018 назавжди ввійде в історію школи, а ми будемо згадувати їх переглядаючи світлини, сподіваючись хоч і на рідкі, але все ж таки зустрічі.

Та сьогодні школа, говорить випускникам ДО ПОБАЧЕННЯ! Хай щастить вам, діти,  у дорослому житті!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 125 | Додав: rude_n | Рейтинг: 2.0/3