Головна » 2018 » Февраль » 22 » Профорієнтаційний десант у поліцію
Профорієнтаційний десант у поліцію

Існує думка, що вибір професії – це вершина, в якій сходяться інтереси особистості і суспільства, де можливе і необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. Як зробити правильний вибір? Що врахувати? Сьогодні найактуальніше ці питання стоять перед нашими випускниками. Тому 19 лютого учні  11 класів на запрошення сектору кадрового забезпечення здійснили профорієнтаційний десант у відділення № 2 Кременчуцького відділу поліції. У актовій залі відділення відбулася профорієнтаційно-інформаційна зустріч старшокласників зі співробітниками поліції. Під час зустрічі представник сектору кадрового забезпечення Маріанна Євгеніївна Тохтамиш ознайомила майбутніх абітурієнтів із навчальними закладами України, які готують фахівців для Національної поліції України, із умовами вступу та соціальними гарантіями для працівників. У свою чергу старшокласники поставили питання про рівень заробітної плати працівників, режим роботи та вимоги до кандидатів для проходження відбору.

Інспектор з ювенальної превенції Олена Михайлівна Ларікова нагадала старшокласникам поняття «адміністративна і кримінальна відповідальність» та закликала молодих людей бути пильними і розсудливими при спілкуванні з незнайомцями, уникати підозрілих інтернет-спільнот, інформувати батьків, педагогів, поліцію про втягування учнів у протиправну і злочинну діяльність. А найбільша увага була прикута до розповіді дільничного офіцера Юрія Андрійовича Гариста (до речі випускника нашої школи), який розповів про будні поліцейського і продемонстрував обладунки і провів навчання з користування навчальною зброєю. Охочих потримати у руках такі речі виявилося багато, особливо юнаків привабила можливість відчути себе «копом». Завершуючи зустріч, наша делегація вручила працівникам поліції подяку за співпрацю у організації профорієнтаційної та превентивної роботи  і виготовлений учнями оберіг з побажаннями спокою, миру і стабільності у державі.

Тесля Л.В., заступник директора

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 223 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0