Головна » 2018 » Май » 25 » Прощальний концерт випускників
Прощальний концерт випускників

Сьогодні в школі відбулась прем'єра мюзіклу "Барон Мюнхгаузен", вперше і, на жаль,  в останнє. Така сумна традиція!!!  Місяці підготовки сценарію, безкінечна кількість годин на репетиціях, тисячі нервових клітин,  хвилювання, напруга не лише у м'язах, а, навіть, і у повітрі і все лише для того, щоб один-єдиний раз вразити глядачів, перевершити їх очікування і відкрити себе нового.

Так було, є і буде! Та ми ладні все подолати, щоб ця мить запам'яталась кожному з вас на довгі роки!

Прощальний концерт випускників 2018 року не був схожий на жоден із попередніх. Він вражав своєю непередбачуваністю та тонким інтелектуальним гумором, хоча майже кожна вигадка або фантазія була настільки близькою до шкільного життя, що іноді здавалось, що саме так воно і є в реальності.

Ну той що, що до нас завітав Зевс із самого Олімпу та подарував вогонь для відкриття нового стадіону, але як елегантно він це зробив!?

Або зізнайтесь, ви ніколи не грали на вигаданих музичних інструментах!?  От і ми сьогодні влаштували не з чим незрівняний оркестр!

В умовах сьогодення, коли кожен випускник переймається складанням ЗНО, доречним було зілля від Гендольфа, Дамблдора і Мерліна, тому діти із задоволенням допомагали його варити.

А щодо дуелі між дівчатами, одна з яких виявилась Королевою Англії?! Чи шоу на BMX?!

Ірландська полька, Вальс, чудернацький "Crazy frog", Музейне дефіле, Полонез, Квікстеп – такі різні номери, але всі гармонійно вписались в наш мюзікл.

Окремої уваги варті два номери, які вразили без перебільшення – кожного у залі. Це чуттєвий контемп під музику геніального Олексія Рибнікова "Лестница в небо". Хлопці почали заняття ще з осені. Адже з 5 учасників лише один мав хореографічну підготовку, а інші – мали величезне бажання взяти за останній рік навчання в школі все, що не встигли за попередні 10!  Недільні репетиції не пройшли даремно, всі побачили це сьогодні на власні очі!

А номер "Олімпійське лелеченя" підтвердив, що ви, діти, всі талановиті від народження! Все тільки у ваших руках, і якщо хотіти все можливо і будь-які вершини долати легко!

Діти, ми дякуємо вам за те, що ви були і є у нас. Кожен залишиться в нашому серці теплим спогадом, і кожен з вас забрав частинку наших сердець, хтось більшу, хтось меншу!

Від усього серця бажаємо  вам здійснення заповітних мрій, справжніх друзів, щирих почуттів і ніколи не боятися бути смішними як сьогоднішній барон Мюнхгаузен!

Валерія Вадимівна та Наталія Митрофанівна Руденко

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 230 | Додав: rude_n | Рейтинг: 5.0/1