Головна » 2018 » Март » 26 » Робітничі кадри – майбутнє країни!
Робітничі кадри – майбутнє країни!

Протягом березня відбулися зустрічі учнів 9-х та 11-х класів із представниками Вищого гірничо-будівельного училища. Викладачі та майстри розповіли про переваги навчання саме в їхньому навчальному закладі: проходження практики та працевлаштування на підприємствах групи "FERREXPO", можливість продовжити навчання у ВНЗ. Старшокласники отримали інформацію про професії, які можна здобувати в цьому навчальному закладі на базі 9-ти класів (слюсар-ремонтник, електрогазозварник, стропальник, машиніст екскаватора тощо) та 11-ти класів (водій автотранспортних засобів категорії "В" і "С", слюсар із ремонту рухомого складу, машиніст тепловоза, кухар, буфетник, контролер-касир тощо). Детальнішу інформацію можна отримати на сайті училища http://pgl.at.ua.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 41 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0