Головна » 2018 » Сентябрь » 24 » Щедра красуня‑осінь
Щедра красуня‑осінь

Ви давно читали народні казки? Коли останній раз відпочивали на природі? Як це все поєднати? А от учні і батьки 8‑Б класу змогли, відпочиваючи на березі Дніпра, насолоджуючись останніми теплими деньками, ще й зібрати «Казковий щедрий урожай». Спочатку веселими конкурсами обирали команду Ріпки, а потім інтелектуальними змаганнями обрали команду городників. І далі команди вступили в двобій. Спочатку капітани повинні були показати мовчки командам слова. У другому конкурсі команди проявили свій артистизм, бо показували народну казку. Команди дуже старалися, адже глядачі повинні були вгадати казку. Виявилося, що і батьки, і діти ще ті артисти. Можна сміливо йти кастинги в кіно проходити. А на завершення – конкурс «Тягнем – потягнем». Команди повинні були перетягнути суперників на свою сторону. Виграла команда Ріпки, але весело було всім. Далі діти з батьками грали у волейбол, артбол, прогулювалися берегом Дніпра, любуючись краєвидами і роблячи селфі на пам'ять. Незчулися, коли і сонце сіло. Чудовий був день. Рада, що батьки, до речі багато новеньких, знайшли спільну мову, розважалися разом з дітьми, набралися наснаги і вражень на весь рік. Тепер з новими силами візьмемося за роботу.

Рашина О.В., класний керівник 8‑Б класу

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 24 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0