Головна » 2018 » Январь » 19 » Зроби Тихіше: Спілкування - зброя проти самоти!
Зроби Тихіше: Спілкування - зброя проти самоти!

Спілкуючись з учнями на тему проекту "Зроби тихіше!" з'ясувалось, що діти давно перестали спілкуватись один з одним так, як це було у дошкільні безтурботні роки та у молодшій школі. Соромно визнати, але факт залишається фактом: чим старші стають діти, тим збільшується відстань у спілкуванні. Все частіше діти відокремлюються від зовнішнього світу, спілкуються лише за потреби і відшукати дійсно щасливих дітей стає все важче і важче.

Тут ми зрозуміли, що ми, намагаючись довести учням важливість збереження слуху, "копнули" глибше, ніж думали. Виявилось, що слід перш за все навчити дітей спілкуватися і тоді емоційне здоров'я прийде у форму, що в свою чергу призведе й до здоров'я фізичного.

Під час класних годин, поряд із інформацією про збереження слуху, ми намагались проводити вправи, які допомагали розкрити проблеми  у спілкуванні (див. додатки), а також знайомили з різними видами діяльності та ігор, що допомагають налагодити спілкування, навчають працювати у команді, знаходити точки дотику та йти на компроміси для досягнення успіху у спільній справі.

Навчали школярів складати план проведення тематичної вечірки.

Пропонували разом скласти гімн компанії: це міг бути і реп, і біт-бокс.

Розповідали про способи відірватись від прослуховування музики і кинути виклик друзям на виконання чудернацьких завдань, наприклад, разом відвідати уроки танців, зробити разом роли або суші, зробити фортецю з ковдри і подушок, печеру з «Лего» і т.д., відвідати скейт-парк, особливо, якщо ваші друзі не вміють кататися! Чудова можливість допомогти один одному, налагодити стосунки і, звісно, поспілкуватись. Це ще одна цікава ідея. Візьміть календар на цілий рік розплануйте власні свята, які ви обов'язково будете зустрічати разом. Це можуть бути традиційні свята або придумані вами, наприклад, День крабових паличок або День зеленого кольору.

Діти з радістю приєднувались до придумування нових способів проведення часу з друзями.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 33 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0