Головна » 2018 » Октябрь » 11 » Стартував навчальний цикл «Разом до здоров'я»
08:02
Стартував навчальний цикл «Разом до здоров'я»

Не секрет, що здоров’я дітей – одне з основних умов щастя, радості й повноцінного життя батьків, учителів і суспільства в цілому. Саме тому навчальний цикл з формування здорового способу життя «Разом до здоров'я» у 2018-2019 н.р. стартував із зустрічі педагогів і батьків із представниками Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров'я», які займаються розробкою і реалізацією профілактичних програм, спрямованих на попередження наслідків соціально-негативних явищ серед дітей, підлітків та молоді.

Фахівці фонду, як і багато інших спеціалістів, мають свій вузькопрофесійний сленг. Серед безлічі інших слів, вони вживають слово «наркосцена».  «Сучасна наркосцена в Україні» - такою була тема зустрічі, під час якої більшості дорослих  в цьому «театрі» було трохи моторошно.

Виявляється, що тим часом, поки частина людей стереотипно лякається лише розкиданих шприців, проблема є глибшою. Як стверджують фахівці, ні правоохоронці, ні медики не можуть угнатися за польотом хімічних формул, які змінюються так швидко, що сьогоднішні заборони в Україні переліку препаратів уже наступного дня не охоплюють розмаїття новостворених речовин. І за вчорашніми схемами збуту речовин, що змінюють свідомість, уже не працюють – нині ж, в епоху Інтернету, усе купується і продається без традиційних дилерів і посередників,  а у віртуальній мережі. Та й звичних ознак вживання наркотиків – слідів уколів – у підлітка може зовсім не бути. Є безліч способів змінити свою свідомість, уникаючи сколотих вен: наркотичні речовини  курять, нюхають, розсмоктують, випивають пігулки, які продаються в аптеці без рецепта…

За свідченням директора фонду Андрія Олексійовича Протопопова, все більше підлітків вдається до «подорослішання» шляхом спроб наркотиків…

Учасники зустрічі усвідомили, що фахівці та педагоги мають привернути увагу батьків до ситуації та спланувати систему первинної профілактики спільно з фахівцями фонду.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 22 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]