Головна » 2017 » Ноябрь » 27 » Стартував проект учнівського самоврядування "Зроби тихіше!"
Стартував проект учнівського самоврядування "Зроби тихіше!"

Щороку представники учнівської ради намагаються не лише долучати школярів  до позакласного життя школи, організовуючи різні заходи, свята, а й реалізовувати власні проекти. У попередні роки було реалізовано проекти різних спрямувань: екологічний -  "Час піклуватися про природу", здоров'язберігаючий - "Аква-школа", національно-патріотичний - "Мода на українське", проект спрямований на виявлення лідерських якостей - ""Пропонуй! Організовуй! Дій".
Цього року діти вирішили реалізувати проект на дуже актуальну тему - вплив від користування навушників на слух людини, адже проблеми зі слухом набувають масштабного характеру. Свій проект вони назвали "Зроби тихіше!"

Під час проекту планується провести ряд заходів спрямованих на вивчення та аналіз проблеми, на основі яких будуть розроблені заходи для учнів.

Представники учнівської ради звертаються до учнів школи не бути байдужим до власного здоров'я і допомогти реалізувати проект, ставши його активними учасниками.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 117 | Додав: rude_n | Рейтинг: 4.5/19