Головна » 2018 » Ноябрь » 2 » Стежками рідного краю
Стежками рідного краю

30 жовтня учні 3-В та 5-А класу відвідали: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, де діти ознайомилися з історією гончарства, відчули глину, створили посуд власними руками під час майстер-класу.

Також школярі відвідали Музей українського весілля, який знаходиться в с. Великі Будища Диканського району. Там ознайомилися з історією українського весілля за допомогою інсценування.

Побували і в м .Полтава в Музеї дальньої і стратегічної космонавтики. В музеї під відкритим небом знаходиться найбільший у світі стратегічний бомбардувальник ТУ-160, єдиний, що залишився на території України, зараз він є головною визначною памяткою музею.

Крім літаків на території музею знаходяться: спускний космічний апарат, крилата ракета, зразки авіаційного озброєння й боєприпасів.

Діти мали нагоду все роздивитися, та побувати на борту літаків ,в кабінах льотчиків

По закінченню екскурсії учні побували на майстер-класі по приготуванню піцци, та скоштували її.

Також відвідали розважальний клуб «Боулінг».

Додому повернулися з масою позитивних емоцій.

Вчителі                   Зінченко Юлія Олексіївна

Манько Ілона Володимирівна