Головна » 2018 » Май » 25 » Свято останнього дзвоника 2018
Свято останнього дзвоника 2018

Ось і відлунав останній дзвоник для 48 випускників, найкращих та особливих випускників нашого навчального закладу.

11 років тому маленькі, несміливі малята переступили поріг школи, яка за одинадцять років стала їм рідною. Чим особливі цьогорічні випускники, чим запам'ятаються?!

Це і перший клас FERREXPO, і найменший клас в історії школи та найбільший за кількістю переможців олімпіад і МАН клас.

Привітати  учнів та вчителів із закінченням нового року завітали почесні гості, представники міського відділу освіти, виконкому, ПрАТ Полтвський ГЗК, голова батьківського комітету школи.

У своїх вітальних промовах Ірина Володимирівна Шошина та Олена Петрівна Бойченко зичили всім нових досягнень, здійснення заповітних мрій і чудових канікул без гаджетів, а надаючи перевагу живому спілкуванню.

Традиційно на святковій лінійці підводились підсумки навчального року і визначались класи - переможці у номінації "Приз директорських симпатій". Цього року ними стали учні 3-А, 7-Б та 9-А класів. Вони отримали солодки подарунки у вигляді смачних тортів, які вручили директор школи Алла Миколаївна Тузікова та голова учнівської ради Анна Гусєва.Після цієї місії, подякувавши всім за співпрацю та побажавши гарних канікул, Аня  передала свої повноваження новообраній голові учнівської ради Лень Поліні.

Після жаданого останнього дзвоника, який переливався у руках найкращих учнів: Гусєвої Анни, Печонкіна Іллі, Бухаленкова Дмитра, Сердюк Аліни, Краснопір Владислави та Палія Дмитра, для всіх школярів розпочались канікули, а випускники відправились у політ на повітряній кулі, яку для них шкільна родина наповнила теплом своїх сердець і найкращими побажаннями.

І звісно, зворушливий вальс у виконанні випускників, а їх батьків!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 280 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0