Головна » 2018 » Сентябрь » 20 » Участь у конференції до 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського
Участь у конференції до 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

Василь Олександрович Сухомлинський – непересічне явище світової педагогічної думки. Мудрість його педагогічної системи набуває сьогодні особливо важливого значення і потребує повсякденного осмислення та вивчення. Вона заснована на глибокому зв’язку та інтеграції школи й середовища, на найтоншому умінні вихователя проникати в душу людини і дбайливо вдосконалювати її.

З метою вивчення і впровадження в свою систему роботи творчої спадщини великого педагога вчителі Сбоєва М. Б. і Д’яченко Ю.М. взяли участь у конференції до 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського «Інноваційні аспекти педагогічної системи Сухомлинського в світлі реформи Нової української школи», яка відбулась 15 вересня в м. Дніпро. Учасники конференції обговорили ідеї національно-патріотичного та родинного виховання у спадщині Василя Сухомлинського, провідні концепції гуманної педагогіки відомого лінгводидакта, використання їх в системі НУШ та інклюзивної освіти.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 38 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0