Головна » 2018 » Сентябрь » 21 » Учні СЗОШ I-III ступенів №5 ім.Л.І. Бугаєвської долучилися до Всесвітнього дня прибирання 15 вересня 2018 року

15 вересня, одночасно більше ніж у 150 країнах світу відбулися акції в рамках Всесвітнього дня прибирання. Долучилися до вирішення проблем забруднення навколишнього середовища і учні СЗОШ I-III ступенів №5 ім.Л.І. Бугаєвської. Залучившись підтримкою та допомогою старшокласників 11-А класу, учні 5-Б класу завзято здійснювали очищення прибережної смуги Дніпра в районі Дитячого пляжу.

Будучи впевненими у реальності плану зробити світ чистим, учасники акції зробили крок до того, щоб не лише стати частиною світової Еко історії, але й створити умови для екологічного та зручного відпочинку на міському пляжі.

Всі ми повинні зберегти нашу планету для майбутніх поколінь. Всі ми можемо внести свій вклад сьогодні і в інші дні, щоб зробити довкілля чистішим і красивішим

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 45 | Додав: rude_n | Рейтинг: 5.0/1