Головна » 2018 » Ноябрь » 15 » Урок, присвячений протидії корупції
Урок, присвячений протидії корупції

13 листопада для учнів профільного 11-А класу «FERREXPO» було проведено урок, присвячений протидії корупції.

Комплаенс-офіцер підприємств Групи Ferrexpo в Україні Максим Байдак докладно розповів старшокласникам з юридичної точки зору про явище корупції в сучасній Україні та як йому протидіяти. Учні брали активну участь у дискусії й упевнено висловлювали свої думки. Одинадцятикласники також представили власні відео-проекти щодо їх бачення корупції й боротьби з нею, у яких продемонстрували креативність і цікаві ідеї. Усі команди провели величезну роботу і, як підсумок, показали відмінні результати. Їх працю належно оцінили присутні на уроці головний спеціаліст із комунікацій ПрАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко та комплаенс-офіцер Групи Ferrexpo Нонна Пітч-Леонтьєва.

За старанну роботу над проектами кожна команда отримала цінні призи — ніхто не залишився без нагороди. На цьому особливому й незвичному уроці учні дізналися більше про згубні наслідки хабарництва як для кожного з нас, так і для цілої держави, у якій усі ми живемо.

Ксенія Козинець, учениця 11-А класу

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 143 | Додав: rude_n | Рейтинг: 5.0/2