Головна » 2018 » Сентябрь » 26 » Установчі збори дитячих об’єднань: «Президентський клуб» і «Дитяча рада».
12:41
Установчі збори дитячих об’єднань: «Президентський клуб» і «Дитяча рада».

25 вересня в актовій залі СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської відбулися установчі збори дитячих об’єднань: «Президентський клуб» і «Дитяча рада».
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді ССДСМП Тетяна Оробченко розповіла про: «Мету проекту» (створення умов для розвитку дитячого самоврядування), «Завдання» (формування навичок самоврядування, соціальної відповідальності та залучення молоді до процесів прийняття рішень), створення молодіжної політики в місті, про проект «Центр глобального молодіжного партнерства».
Кожний навчальний заклад підготували презентації до Дня Українського козацтва, яке відзначається щорічно 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці, а з 2015 року водночас з Днем Українського козацтва відзначають День захисника України.
Керівник проекту Наталія Ляховенко (ЦД та ЮТ) провела інтерактивні ігри з тематикою «Українське козацтво». Молодь відповідала на запитання, говорили скоромовки та отримували бали. Переможці отримали солодкий презент.
На останок начальник відділу у справах сім’ї та молоді ССДСМП Тетяна Оробченко від імені міського голови Дмитра Бикова запросила членів «Президентського клубу» та «Дитячої ради» на екскурсію 07 жовтня на о. Хортиця для знайомства з колискою українського козацтва.

За інформацією  Відділу у справах сім'ї та молоді м. Горішні Плавні

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 20 | Додав: rude_n | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]