Головна » 2018 » Июнь » 28 » Вчимось сортувати
Вчимось сортувати

Розпочалась пора відпусток та літнього відпочинку. Спекотна пора, коли вгамувати спрагу можливо лише ковтком живильного напою! І звісно, він купується в пластиковій тарі, яка незабаром потрапить на смітник, а могла б стати вторсировиною та зберегти навколишнє середовище!

Зверніть увагу! Два контейнери, зображені на фото - наповнені пластиковими пляшками за останній тиждень перебування дітей у пришкільному таборі. Лише тиждень! До цього контейнер наповнювався повільно! Є над чим замислитись!
Не будьте байдужі!  В цьому світі жити нашим із вашими дітьми,  нашим із вашими онуками!

Якщо ж ви не маєте можливості сортувати самостійно сміття (здавати в спеціалізовані пункти), залиште пакет із пластиком як мінімум біля сміттєвого баку для "збиральників". Охочі знайдуться і виграють всі: вони зароблять копійку, ви - зробите перший крок у збереженні довкілля!

P.S. Збирати слід не лише пластик, позаду ви бачите макулатуру. Навчальний рік скінчився і діти із задоволенням "викидали" робочі зошити, вчителі конспекти, які довелось збирати не у контейнер, а поруч, інакше б не влізло!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 29 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0