Головна » 2018 » Октябрь » 26 » Від робітника до керівника підприємства
Від робітника до керівника підприємства

22 жовтня в рамках місячника STEM-освіти учні 8-х класів мали нагоду зустрітися і поспілкуватися з директором ПрАТ «ПГЗК» Віктором Вікторовичем Лотоусом.

Віктор Вікторович поділився з восьмикласниками своїм баченням сучасного ринку праці і вимогами, які ставлять роботодавці до тих, хто зараз влаштовується на роботу. Відповідальність, вміння працювати в команді, професійна грамотність, якісна освіта – ось критерії, яким має відповідати сучасний випускник вишів. В умовах суцільної роботизації багато професій, навіть на підприємствах групи FERREXSPO, просто зникають, тому учні мають бути готові до того, що їм доведеться постійно навчатися, самовдосконалюватися, набувати нових вмінь та навичок і бути мобільними.

Багато було запитань до директора ПГЗК і в учнів: «Яка Ваша заробітна плата?», «Куди краще вступати?», «Хто Ви за освітою?», «Як стати керівником?»

Живе спілкування, щира зацікавленість, влучні жарти зробили зустріч надзвичайно пізнавальною і незабутньою. Головне, що зрозуміли майбутні випускники, що керівником може стати кожен, потрібно лише впевнено іти до своєї мети і не зупинятися на півдорозі.

Портяний Б.В., учитель географії

Переглядів: 5 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0