Головна » 2018 » Март » 20 » Всесвітній день Землі
Всесвітній день Землі

20 березня відзначається Всесвітній день Землі. Цього дня учасники агітбригади "Екологічна варта" запросили у гості учні 5-7 класів, що провести для них інтерактивний урок на тему "Раціональне природокористування".

Тиша, яка була у залі під час виступу, говорила про те, що школярі не лише сприймали інформацію, а й одночасно намагались проаналізувати свої дії щодо збереження планети. Дуже вразило всіх присутніх відео "Смітник під водою", знятий  поблизу Балі. Вони побачили  що саме ми, люди,  мешканці прекрасної планети Земля, перетворюємо її на смітник і живемо у смітнику.

Після перегляду відео відбувся діалог з учнями, під час якого з'ясовували як швидко природа  відновлюває свої ресурси та, як кожен може вплинути на ці процеси.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 57 | Додав: rude_n | Рейтинг: 3.0/2