Головна » 2018 » Апрель » 22 » Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "New festival of arts"
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "New festival of arts"

20-21 квітня в м. Миргород відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "New festival of arts". Велика кількість учасників, тільки другого дня їх було 89, першого, говорять, їх було не менше, показували власну майстерність високопрофесійному журі.

Учасниками фестивалю стали колективи "Первоцвіт" і "Ліра". Рішення про поїздку було прийнято на початку квітня, саме з того часу розпочалось робота над підготовкою номерів. "Первоцвітам" було в цьому плані трішки легше, адже їм довелось готувати лише один новий номер, а ось склад "Ліри", який з об'єктивних причин був представлений лише п'ятьма учасниками, готувала абсолютно нову програму.

Це була перша фестивальна поїздка цих колективів, і хочеться вірити, що після доволі успішного виступу фестивалі стануть їх стилем життя, адже не лише можливість спробувати свої сили, подивитись на інших, повчитись, проаналізувати, а перш за все можливість поспілкуватись, провести разом час, познайомитись із містами України, а при бажанні й іншими країнами.

Отже, результатами нашої поїздки стали ІІ місце у вокального ансамблю "Первоцвіт" та ІІІ місце у вокального ансамблю "Ліра". Обидва колективи, крім дипломів та кубків, отримали сертифікат на скидку у 500 євро для участі у міжнародному фестивалі в Болгарії.

Дякую батькам за фінансову підтримку та допомогу під час поїздки, а також за співпрацю

І постійну підтримку наших діточок!

Не можу не написати про ще одну подію, адже паралельно з нами участь у Чемпіонаті України  з Хіп-хопу у місті Києв брав колектив нашої школи "Cool kidz" під керівництвом Кирила Головкіна.

І з достовірних джерел  нам стало відомо, що вони посіли ІІІ місце!  Ми щиро радіємо їх результату і бажаємо нових досягнень!

Педагог-організатор Наталія Руденко

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 106 | Додав: rude_n | Рейтинг: 3.7/3