Головна » 2018 » Май » 9 » З нагоди 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
З нагоди 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1939-1945… Події цих років не повинні згаснути в народній пам’яті. Так, про них нагадують пам’ятники, меморіальні дошки, але найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки повинні нести у своїх серцях. Саме тому напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 4-В, 5-А, 7-А, 8-А, 8-В класів провели зустрічі з ветеранами війни, дітьми війни, щоб від живих свідків, яких залишилося так мало, почути про ті суворі випробування та страждання, які випали на долю дорослих і дітей у роки Другої світової війни. Гостями зустрічей стали Мороз Степан Андрійович, Дадіані Людмила Іванівна, Лоза Майа Василівна, Рагуліна Ірина Михайлівна, Пікуль Оксана Петрівна – люди, завдяки яким було виборено перемогу у війні та збудовано наше місто.

А 8 травня найстарші учні школи з маками на грудях влаштували флеш моб «Вальс миру», до якого долучилися і їх класні керівники.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 38 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0