Головна » 2018 » Ноябрь » 24 » Заходи декади початкової школи
Заходи декади початкової школи

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення цікавих позаурочних заходів, на яких учні невимушено спілкуються, змагаються, пізнають незвідане, мандруючи загадковою Країною Знань.

Саме такі цікаві та змістовні заходи об’єднала декада початкових класів у нашій школі, яка проходила з 12 по 23 листопада. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Конкурси малюнків, виставки «Світ Lego», «Дари осені», відкриті уроки, пізнавальні виховні заходи, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Презентація проекту «Сонце – джерело енергії на Землі», свята «Квітни, мово наша рідна!», «Свято осені» виявили, що наші наймолодші школярі творчі, талановиті, артистичні.

Спортивні змагання «Веселі старти» для першокласників показали, що за цей час малеча значно підросла, змужніла та потоваришувала, знає ціну командної підтримки.

Бесіда «АБВГДЕЙка «Руху правила вивчайте»» сприяла розширенню знань у дітей про вулицю та дорогу, вчила розрізняти дорожні знаки, уважно слухати дорослого та свого товариша, бути уважним, спостережливим, обачним, виховувати бережливе ставлення до свого життя.

Молодші школярики були надзвичайно активними, сповнювали своїм щастям усю школу. Одну з цих можливостей у Всесвітній день дитини надала учнівська рада школи, провівши розважальну та динамічну перерву для учнів початкової школи.

По завершенню декади можна сказати, що сподівання учасників  на отримання позитивних емоцій справдилися. Декада початкової школи ще раз переконала всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Бондарчук Л.В.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 19 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0