Головна » 2018 » Октябрь » 29 » Заходи до 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського
Заходи до 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського

Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом.

В. О. Сухомлинський

28 вересня весь світ відзначив 100-річчя з дня народження заслуженого вчителя, мудрого вихователя, автора наукових праць з педагогіки, дитячого письменника, Людини з великої літери - Василя Олександровича Сухомлинського. Думки і мрії цієї незвичайної людини не перекреслив час. Його яскравий талант і сьогодні зігріває тисячі людей, запалює в їх серцях жагу творчості, бажання шукати, експериментувати, творити добро, боротися і перемагати. Спадщина класика світової педагогіки є особливо актуальною в наш час реформування освіти і становлення Нової української школи. Адже саме Василь Олександрович першим поставив у центр виховного процесу дитину, а навчальну діяльність трактував як насичений творчими відкриттями процес.

З метою вивчення творчості великого педагога в нашому навчальному закладі були проведені: бібліотечний урок «Серце віддаю дітям» (4-В клас, Станкевич І.В.), круглий стіл «Все починається з добра» (3-Г клас, Чернишова В. В.), виховна година «Не словами, а добрими ділами» (2-Б клас, Драпогуз Л.О.), година спілкування «Таємниці творчості великого вчителя» (3-Г клас, Чернишова В. В), літературна вікторина за творами В.О. Сухомлинського «Чиста криниця» (3-В клас, Краснова Н.В.), творчий звіт «Мій улюблений герой з творів В. О. Сухомлинського» (4-А клас, Курик В. І.), обговорення творів В.О. Сухомлинського «Людина починається з добра» (4-Б клас, Чамкаєва С. Б.), урок позакласного читання «Школа добрих вчинків» (4-В клас, Юхименко І.В.), виставка малюнків «Творчість Сухомлинського очима дітей» (2-4 кл.)

А 18 жовтня вчителі методичного об’єднання початкових класів узяли активну участь у роботі міської науково-практичної конференції «Ідеї В. О. Сухомлинського і становлення нової школи України», представивши на виставку дитячі роботи за творчістю письменника та фотографії на фотосушку «Миттєвості шкільного життя». Під час практичної частини заходу вчителі Дяченко Ю. М. і Сбоєва М. Б.  презентували учасникам конференції тренінг  у вигляді педагогічної мозаїки «Світлом серця осяяний шлях».

Неоціненна спадщина велетня педагогічної думки була і залишається джерелом інноваційних ідей для навчання й виховання учнів у сучасній школі.

Сбоєва М. Б.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 30 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0