Головна » 2018 » Март » 19 » ZERO WASTE SCHOOL
16:52
ZERO WASTE SCHOOL

Згідно із соціологічним дослідженням “Молодь України 2015”, проведеним GfK Ukraine, лише 2% молоді беруть участь у громадських ініціативах та суспільному житті. Така невтішна статистика –  результат відсутності відповідних навичок, знань та зневіри у тому,  що їхні дії можуть вирішити соціальні, економічні та політичні проблеми. Керуючись Цілями Сталого Розвитку ООН,слід забезпечити молодь знаннями, необхідними для впровадження змін і розвитку громад.

Разом із партнером Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola, фонд Клічко підтримує їхню глобальну ціль “Світ без відходів” (World Without Waste). Тому започатковує проект Zero Waste School, який навчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і  у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

Учні нашої школи подали заявку на участь у проекті ZERO WASTE SCHOOL. Серед 1682 шкіл оберуть 50, які

  1. Під час тренінгу Active Citizens команди навчаться взаємодіяти всередині місцевих громад, вести перемовини та домовлятися, опанують шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій.
  2. Пройдуть практичний семінар із управління проектами, складуть план реалізації власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі стейкхолдерами та ЗМІ.
  3. Дізнаються, як залучати фінансування для розвитку громад.
  4. Познайомляться з відомими громадськими активістами, які розкажуть, як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху. Також на них чекають зустрічі з лідерами думок зі сфери екології, які поділяться професійним досвідом.

За матеріалами klitschkofoundation

Категорія: В Україні, світі. | Переглядів: 136 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]